Baví nás neobvyklá zadání a prostory, stejně tak jako tradiční rekonstrukce bytů nebo návrhy rodinných domů. Často od nás uslyšíte, že rády pracujeme s opravdovými materiály. Dřevo je dřevo a kámen je kámen. Snažíme se vyhýbat imitacím jako  např. vinyl v dekoru rustikální dub nebo keramický obklad s potiskem carrarského mramoru. Nebojíme se ani použití levnějších materiálů, které raději přiznáme a nakombinujeme s těmi ušlechtilejšími tak, abychom stále dodrželi rozpočet. 
1. Rozhovor /zadání
Domluvte si s námi schůzku v našem studiu v centru Brna. Vezměte si s sebou všechny informace a podklady, které nám lépe přiblíží řešený prostor a zadání. Fotky, výkresy, výstřižky z časopisů nebo obrázky z Pinterestu. Projdeme společně Vaši představu na základě které Vám následně zašleme cenovou nabídku včetně termínů vyhotovení.
2. Studie
...koncept a celková podoba návrhu
Během studie vytvoříme jasnou představu návrhu řešeného prostoru - materiály, barvy, provoz a celkové dispozice. V této fázi je pro nás velmi důležitý koncept, o který následně celý návrh opíráme. Koncept nám pomáhá udržet navržené hmoty a materiály v jednotě. Raději než práci s variantami upřednostňujeme hledání ideálního řešení, které s Vámi průběžně konzultujeme. Finální podoba návrhu pro Vás nebude překvapení. 
Součastí odevzdané studie jsou barevnostní a materiálové moodboardy, referenční příklady, půdorysy (příp. pohledy a řezy), axonometrie a koláže. 
reference a materiálový moodboard
reference a materiálový moodboard
koncept
koncept
koncept
koncept
řezy
řezy
pohledy
pohledy
axonometrie
axonometrie
koláž
koláž
koláž
koláž
3. Rozkreslení 
...oficiálně DVZ (dokumentace pro výběr zhotovitele)

Po odslouhlasení studie se pustíme do konkretizace návrhu - rozkreslování atypického nábytku, vzorování materiálů, poptávání profesantů a řešení konstrukčních detailů. 
Výstupem této fáze je kompletní dokumentace potřebná k realizaci návrhu - výkaz výměr, kde jsou vypsány všechny vybrané produkty (světla, sanita, židle..), materiály (obklady, podlaha, závěsy..) a jejich bližší specifikace (počty, plochy, provedení..), půdorys všech stavebních zásahů, výkresy pro profesanty (rozvody vody, elektra, spárořezy..) a rozkresy atypického nábytku (kuchyně, vestavné skříně,..). 
výkres rozmístění prvků elektra
výkres rozmístění prvků elektra
spárořez
spárořez
stavební výkres koupelny
stavební výkres koupelny
rozkres kuchyně pro truhláře
rozkres kuchyně pro truhláře
4. Autorský dozor
..dohled nad realizací
Během realizace je potřeba koordinovat jednotlivé profese, dohlížet nad provedením a dodržováním vydané dokumentace. Během realizace se mohou objevit i skutečnosti nebo změny se kterými návrh nepočítal. V rámci autorského dozoru tak hledáme řešení, které bude v souladu s návrhem. 
...a na závěr alternativa klasického projektu: konzultace
Potřebujete jen poradit? Pomoci s výběrem světla, sedačky, obkladu nebo změnou dispozice kuchyně. I s tím si umíme poradit. Stavte se za námi s Vaší představou nebo záměrem, přibalte výkresy a fotky řešeného prostoru a pomůžeme Vám nasměrovat Vás správným směrem. V našem studiu máme nemalé množství vzorků materiálů se kterými rády pracujeme,  můžeme se tak rovnou bavit o konkrétním řešení. Tyto konzultace účtujeme hodinově, je tak na Vás, na kolik nás budete potřebovat.